Ordero.pl

Zgoda marketingowa

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez  

Krzysztof Gąsienicą zam. ul. Jana Kasprowicza 47b, przedsiębiorcą, prowadzącym działalność gospodarczą na podstawie wpisu do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej pod firmą Sport-Timing POLAND Krzysztof Gąsienica, NIP: 7361214482 , REGON: 490740987, ul. Jana Kasprowicza 47b 34-500 Zakopane

podanych przeze mnie w formularzu danych osobowych w celach marketingowych, w tym na dostosowywanie kierowanych do mnie informacji marketingowych na podstawie podanych przeze mnie informacji.

Wypełnienie ankiety zainteresowania naszymi produktami i podanie w niej danych kontaktowych stanowi wyraźne działanie potwierdzające zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może zostać cofnięte w każdej chwili bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Osoba ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia danych osobowych, do zapomnienia.

Pełna informacja o ochronie danych osobowych na podstawie ogólnego rozporządzenia o ochronie danych – RODO, w tym o przysługujących prawach i sposobie ich realizacji, znajduje się <tutaj>.

0